تراکتور

اتصال ادوات کشاورزی مانند لودر ، بیل مکانیکی و … به تراکتور باعث شده تا بهره های متفاوتی را بتوان از این خودرو گرفت. خرید تراکتور نو نیاز به هزینه اولیه زیادی دارد به همین دلیل ما به شما پیشنهاد می کنیم تا با مراجعه به سایت تراکتور از قیمت تراکتور دست دوم اطلاع پیدا کنید و آن را با قیمت مناسب تر خریداری کنید.

\r\n

خیلی از افراد بر این باورند که نباید برای تراکتور هزینه زیادی را صرف کنند ولی زمانی که تراکتور جدید را با نوع قدیمی آن مقایسه می کنند متوجه می شوند چه تفاوت فاحشی بین آن ها وجود دارد البته قیمت های نوع قدیم و جدید با هم بیش از 40 میلیون اختلاف دارد.

\r\n

برندهای متفاوتی از تراکتور به صورت دست دوم در بازار موجود است از جمله می توان به تراکتورهای نیوهلند، فرگوسن، جاندیرو بکهو, رومانی و غیره  اشاره کرد. تراکتور نیوهلند یکی از تراکتور های محبوب در جهان به شمار می آید که در رتبه سوم محبوبیت  کشاوزارن قرار دارد و در بازار ایران نیز نوع دست دوم آن زیاد دیده می شود. تراکتور های کیس و جان دیر در رتبه بندی جهانی در رتبه اول و دوم هستند. تراکتو نو کیس و نیوهلند در ایران وجود دارد که بسیار نیز مورد استفاده قرار می گیرد.  البته  تراکتور جان دیر و نیوهلند در بازار ایران شناخته تر از مدل کیس است. تراکتور جان دیر به دلیل داشتن رنگ سبز در صنعت تراکتور شاخته شده است.

\r\n

\"تراکتور

\r\n

همه تراکتورهای برای کشاورزی ساخته نشده اند، بسیاری از این ماشین ها برای کارهای عمرانی و ساخت ساز مورد استفاده قرار می گیرند. تراکتور وسیله ای است که می تواند اجسام سنگین را به راحتی جابه جا کند البته این نوع تراکتور ها باید قدرت بیشتری داشته باشند زیرا این کارها سنگین تر از کار های کشاورزی است .

\r\n

تراکتور های فرگوسن از جمله تراکتور های مناسب برای استفاده در ساخت و ساز است .  این نوع تراکتور در بازار ایران دارای طرفداران زیادی است و به راحتی می توان تراکتور نو و قدیمی آن را در بازار و سایت های خرید و فروش تراکتور پیدا کرد.

\r\n

تراکتور های بیل دار چون بیشتر در صنعت مورد استفاده قرار می گیرند گران تر هستند. اگر شما علاقه مند به خرید تراکتور هستید می توانید ابتدا نسبت به انواع مختلف تراکتور اطلاعات کسب کنید و بعد به راحتی وسیله مورد نظر خود را خریداری کنید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *