تراکتور

بهره گیری از ماشین آلات مناسب کمک می کند تا سود آوری بیشتر و سختی کار کمتر شود. خرید تراکتور مناسب می تواند به شما کمک کند تا کار شما بهتر و سریع تر انجام گیرد. در این مقاله می خواهیم به شما اموزش دهیم چه تراکتوری برای کار شما مناسب تر است.

\r\n

تراکتور باغی یکی از مهم ترین ماشین آلاتی است که هر باغ به آن نیاز دارد. تنوع زیاد در این نوع تراکتور باعث می شود تا خریدار نتواند انتخاب درستی داشته باشد و فریب تبلیغات را می خورد. ولی باید با هوشیاری بیشتری خرید کرد. خرید تراکتور مناسب علاوه بر راحتی کار باعث کاهش هزینه و صرفه جویی نیز می شود.

\r\n

قبل از خرید ابتدا باید نیاز های خود را شناسایی و با ویژگی های دستگاه مقایسه کنید و بعد اقدام به خرید کنید. اگر این دو معیار با یکدیگر همخوانی نداشته باشد باعث ایجاد انتخاب ناموفق می شود.

\r\n

مشاوره با افراد آگاه می تواند یکی از راه های مناسب در انتخاب تراکتور باشد. سایت تراکتور این امکان را برای شما ایجاد کرده است تا بتوانید به راحتی انواع مدل تراکتور را مشاهده و از قیمت تراکتور دست دوم اطلاع پیدا کنید و در صورت مشاهده ویژگی های دستگاه به راحتی آن را خریداری کنید.

\r\n

لیست فاکتورهای  مهم برای کاربر

\r\n

برای اینکه خرید خوبی داشته باشید بهتر است قبل از خرید یک لیست از فاکتور های مهم که مدنظر دارید را تهیه و در هنگام خرید هر یک را بر روی ماشین بررسی کنید. لیست زیر می تواند کمک زیادی در هنگام خرید به شما بکند:

\r\n

می توان به راحتی با تراکتور کار کرد؟

\r\n

راحتی کار با تراکتور از مهم ترین نکاتی است که باید به آن دقت داشت . داشبود باید فاصله مناسب را تا صندلی کاربر داشته باشد. فاصله باید به گونه ای باشد که راننده برای دستیابی به فرمان ، دنده ها، پدال ها و موارد مورد نیاز دیگر لازم نباشد خم شود و یا وضعیت خود را تغییر دهد.

\r\n

داشتن کابین و صندلی راحت

\r\n

معمولا کسی که از تراکتور استفاده می کند زمان زیادی را در باغ و زمین کار می کند. اگر محل نشستن راحت نباشد نمی تواند مدت زیادی کارش را انجام دهد. صندلی باید قابل تنظیم باشد به طوری که دارای ارتفاع مناسب باشد و هنگام سوار و پیاده شدن به راحتی این کار انجام بگیرد. تراکتور هایی که در سال های اخیر تولید شده است دارای صندلی و فرمان قابل گردش است تا بتوان به راحتی با ادوات کار کرد.

\r\n

انتخاب تراکتور با توجه به نیاز

\r\n

هنگام خرید تراکتور باید به نحوه استفاده آن توجه کرد. اگر شما تراکتور را برای کارهای باغی نیاز دارید باید ابعاد بزرگی نداشته باشد تا بتواند به راحتی در بین درختان حرکت کند.

\r\n

به راحتی تعمیر شود

\r\n

هنگام خرید به این نکته توجه داشت که تراکتور خریداری شده باید دارای قطعات در دسترس باشد و به راحتی به توان آن ها را تهیه  و تعمیر کرد.

\r\n

توان تراکتور

\r\n

بیشتر افراد بر این باورند که هنگام خرید،  تراکتور باید بیشترین توان را داشته باشد ولی این کاملا اشتباه است . همیشه باید بین کار و توان تعادل بر قرار باشد. اگر در زمینه های مختلف فعالیت می کنید بهتر است تراکتور هایی با امکانات وسیع تهیه کنید تا بتوانید تمام جنبه های کار خود را پوشش دهید.

\r\n

انتخاب تراکتور زمان زیادی برای شما ندارد ولی انتخاب درست باعث می شود تا مدت زیادی بتوانید از آن استفاده کنید و دیگر نیاز به فروش تراکتور نداشته باشید. در چند سال اخیر به دلیل تحریماتی که برای ایران اعمال شده تراکتور های نو وارد بازار ایران نمی شود. قبل از خرید بهتر است از طریق سایت تراکتور استعلام قیمت تراکتور دست دوم را جویا شوید تا بتوانید تراکتور خوب با قیمت مناسب خرید کنید.

\r\n

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *