تراکتور

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ رییس مکانیزاسیون کشاورزی جهادکشاورزی استان مرکزی گفت: از محل اعتبارات ملی خط هشت مکانیراسیون کشاورزی بیش از۸۵۱ میلیارد ریال تسهیلات به استان مرکزی تخصیص داده شده است .

\r\n

رییس مکانیزاسیون کشاورزی جهادکشاورزی استان مرکزی افزود: از این میزان تسهیلات تخصیص داده شده تاکنون متقاضیان برای دریافت ۱۴۰۰میلیارد ریال تسهیلات به بانک عامل معرفی شدند که این تعداد نیز ۷۸۰ مورد موفق به جذب بیش از ۴۵۷میلیارد ریال تسهیلات خرید ادوات و ماشین آلات کشاورزی شدند .

\r\n

محمد بابایی گفت: برای ارتقا ضریب مکانیزاسیون استان مرکزی امسال برای خرید ۴۵ دستگاه کمباین به بانک عامل معرفی شدند و متقاضیان در مرحله دریافت تسهیلات هستند .

\r\n

وی در ادامه افزود: دستگاه تراکتور برای نیمه دوم سال جاری۲۱۰ دستگاه سهمیه شهرستان های استان مرکزی  تخصیص داده شده که بایستی شهرستان ها نسبت به جذب این میزان تسهیلات اقدام کنند .

\r\n

آقای بابایی اظهار داشت: سال ۸۸ که این طرح آغاز شده تا کنون ۹۷۹۵ دستگاه اداوات و خود کردان های کشاورزی با همکاری پلیس راهور پلاک گذاری شده  و هم اکنون ۱۴ هزار و ۶۹۶دستگاه تراکتور و سایر ماشین آلات کشاورزی موجود استان است که از این تعداد۹هزار و  ۷۹۵ دستگاه پلاک گذاری شده است..

\r\n

رییس مکانیزاسیون کشاورزی جهادکشاورزی استان مرکزی گفت: اکنون۴ هزار و  ۹۰۱ دستگاه ماشین آلات کشاورزی فاقد پلاک است که از این میران ۲۵۲۰ دست گاه بازدید شده و در حال دریافت پلاک می باشند. .

\r\n

جناب آقای بابایی با قدر دانی از پلیس راهور در همکاری با این سازمان برای پلاک گذاری اداوات و ماشین آلات کشاورزی گفت: آخرین مهلت بخشودگی جرایم دیر کرد بیمه در طرح پلاک گذاری ماشین آلات کشاورزی پایان شهریور ما سال جاری که بهره برداران بایستی سریعا نسبت به پلاک گذاری ماشین الات کشاورزی خود

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *