تراکتور

به گزارش خبرگزاری سایت تراکتور به نقل از  روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی کارخانه تراکتور سازی تبریز، وزیر صنعت ، معدن و تجارت آقای علیرضا رزم حسینی از خطوط تولید ، مونتاژ ساخت تراکتور و شرکت موتورسازان گروه صنعتی تراکتورسازی تبریز بازدید به عمل آورد و با کارگران و مدیران گروه به گفتگو پرداخت .

\r\n

آقای حسینی در این بازدید ، از نزدیک در جریان روند تولید این مجتمع صنعتی قرار گرفت  و گفت : توانایی منحصر به فرد گروه صنعتی تراکتورسازی از جمله تولید قطعات ریخته ، موتور و ساخت محصولاتی با تکنولوژی روز حاکی از نقش مهم تراکتورسازی در صنعت کشور می باشد و پیشرفت های آن را قابل توجه و تمجید دانست .

\r\n

وزیر صمت جناب آقای حسینی در ادامه از پیشنهاد مدیر عامل شرکت تراکتورسازی در خصوص ورود به صنعت خودروسازی با توجه به مهیا بودن نیروی انسانی متخصص و امکانات استقبال نمود .

\r\n

آقای وزیر در این دیدار دستور پیگیری پیشنهاد مسئولین این شرکت را در خصوص آزادسازی قیمت تراکتور با توجه به قیمت روز مواد اولیه ( از جمله فولاد و . . . ) مشابه خودروسازان به معاونین ذیربط وزارتخانه صادر نمود .

\r\n

 

\r\n

پی نوشت: شاید تازه بر کشاورزان منتظر برای باز شدن سایت روشن شد که سیاست مسئولان تراکتورسازی تبریز برای عدم بازگشایی سایت در سال 1399 چه چیزی بوده است و در سال 99 برخلاف سال های گذشته که سایت در چند نوبت باز میشد تا کاربران تراکتور که متقاضی دریافت تراکتور به قیمت کارخانه تراکتورسازی تبریز هستند ثبت نام کنند و بتوانند تراکتور را با قیمت مناسب تری نسبت به بازار دریافت کنند. اما در سال جاری هنوز سایت باز نشده و هیچ ثبت نامی صورت نگرفته است. گویا مسئولان نمیخواهند صدای ما و کشاورزان را بشنوند و گرهی از کار پدران زمین باز گشایند.

\r\n

 

\r\n

\"\"

\r\n

 

\r\n

\"\"

\r\n

\"\"

\r\n

\"\"

\r\n

\"\"

\r\n

 

\r\n

بیشتر بخوانید:

\r\n

 

\r\n

افزایش قیمت تراکتور بی رویه پیش می رود / قیمت تراکتور از فولاد پیشی گرفت

\r\n

 

\r\n

نکات مهم انتخاب روغن موتور مناسب برای تراکتور و خودرو شما

\r\n

 

\r\n

شناخت کامل تراکتور

\r\n

 

\r\n

چه تراکتوری برای شما مناسب تر است؟

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *