تراکتور

به گزارش خبرگزاری سایت تراکتور: شایان ذکر است صادر کننده ممتاز ملی پس از کسب 5 دوره صادرکننده نمونه ملی ، حائز شرایط صادر کننده ممتاز ملی می شود. کارخانه تراکتورسازی تبریز نیز پس از 5 دوره که به عنوان صادر کننده نمونه ملی انتخاب شده است در سال 99 موفق به کسب مقام صادر کننده ممتاز ملی کشور را کسب نموده است.

\r\n

 

\r\n

\"انتخاب

\r\n

علت تاخیر تحویل تراکتور به کشاورزان چیست؟

\r\n

مدیر بازاریابی و فروش گروه صنایع تراکتورسازی ایران اظهار داشت: ما به اندازه کافی تراکتور داریم و تنها علت تاخیر در تحویل مربوط به محدودیت‌های کرونایی بود که شماره‌گذاری را زمانبر کرد که پس از محدودیت‌های کرونایی شماره گذاری نیز انجام می‌شود.

\r\n

به گزارش خبرنگار ایلنا، ناصر قربانیان، مدیر بازاریابی و فروش گروه صنایع تراکتورسازی ایران، در مورد علت تاخیر در تحویل تراکتور به کشاورزان گفت: دو هزار و 600 دستگاه باقی مانده آن نیز تحویل داده می‌شود، ما به اندازه کافی تراکتور داریم و تنها علت تاخیر در تحویل مربوط به محدودیت‌های کرونایی بود که شماره‌گذاری را زمانبر کرد که پس از محدودیت‌های کرونایی شماره گذاری نیز انجام می‌شود.

\r\n

وی ادامه داد: از 8 هزار دستگاه 5 هزار و 500 تراکتور تحویل داده‌ایم و 2 هزار و 500 دستگاه را تا مهرماه تحویل می‌دهیم. شرکت تراکتورسازی به صورت شفاف عمل کرده و تصاویر پخش شده که نشان‌دهنده افزایش انبار دستگاه‌های تراکتور بوده مربوط به همین 2500 دستگاه است که بخاطر محدودیت‌های کرونایی شماره‌گذاری نشده بودند و اکنون برای شماره‌گذاری ارسال شده‌اند.

\r\n

مدیر بازاریابی و فروش گروه صنایع تراکتورسازی ایران تصریح کرد: اکنون 350 دستگاه خودرو در پارکینگ وجود دارد که باید مراحل شماره گذاری را طی کنند. همچنین قیمت فروش قطعی است و زمان تحویل قیمت تراکتور تغییر نمی‌کند.

\r\n

\r\n

پی نوشت:

\r\n

کارخانه تراکتورسازی تبریز 5 سال متوالی به عنوان صادر کننده نمونه کشور انتخاب شده و در سال جاری موفق به کسب افتخار بزرگ صادر کننده ممتاز ملی شده است. صدای ما به گوش کسی نمیرسد یا کسی نمیخواهد صدای ما را بشنود 5 سال متوالی صادر کننده نمونه کشور است در حالی که کشاورزان چندین سال است در صف خرید تراکتور به صورت تسهیلاتی باقی مانده اند و از همه این موارد جالبتر این است که در سال 99 سایت برای ثبت نام متقاضیان اصلا تا به امروز باز نشده است. مگر غیر از این است که چراغی به خانه رواست به مسجد حرام است. پس چرا صادرات تراکتور به کشور های همسایه چنان موفقیت آمیز میباشد که 5 سال به عنوان صادر کننده نمونه انتخاب میشود اما مسئولان آن میگویند تحویل تراکتور به کشاورزان صرفا بخاطر کرونا و محدودیت های کرونایی میباشد. آیا کرونا فقط مانع تحویل تراکتور به کشاورزان این آب و خاک است و نمیتواند مانعی برای صادرات تراکتور ایجاد کند؟

\r\n

 

\r\n

بیشتر بخوانید:

\r\n

 

\r\n

\r\n

 

\r\n

 

\r\n

\r\n

 

\r\n

 

\r\n

\r\n

 

\r\n

 

\r\n

\r\n

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *