تراکتور

آقای عباسی افزود: تاکنون ۲۲ هزار دستگاه تعهد داده ایم و امسال بیشتر از این نمی‌توانیم تعهد بپذیریم.

\r\n

رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی با اعلام اینکه درمرحله سوم در دهه فجر عرضه جدید خواهیم داشت، تاکید کرد: امیدواریم تا پایان سال ۲۵ هزار دستگاه تراکتور تحویل دهیم.
عباسی میانگین فروش تراکتور در سال‌های قبل را حدود ۱۶ هزار دستگاه اعلام و خاطرنشان کرد: اما امسال با وجود محدودیت‌ها و تحریم، بیش از ۱۹ هزار و ۵۰۰ دستگاه تراکتور تحویل داده ایم.
او اضافه کرد: در حال حاضر قیمت تراکتور ۱۴۰ میلیون تومان است و ادعای عرضه ۴۰۰ میلیون تومانی ممکن است فقط در یک سایت و کمتر از ده مورد رخ داده باشد که نوعی جوسازی برای افزایش قیمت است.

\r\n

پی نوشت: جناب آقای عباسی اینکه میگویید سامانه بسته نیست اما امکان ثبت نام وجود ندارد خیانت در حق فهم مخاطب نیست؟ تراکتور چندین ماه است با قیمت 400 میلیون به فروش میرسد و دلال ها خون کشاورزان را در شیشه کرده اند اما شما به راحتی با کذب واقعیت در شبکه سراسری کشور میگویید که سامانه بسته نیست و فقط ثبت نام نداریم؟ چرا مدت هاست سامانه اعتراض به جهاد کشاورزی بسته شده است؟ چرا جواب درخاست های سایت تراکتور بخاطر گرانی و بی عدالتی های جهاد کشاورزی را نمیدهید؟ چرا شما گرانی ها را کذب میدانید اما آقای خاوازی میگویند علت درخاست برای تراکتور تفاوت قیمت کارخانه و بازار آزاد است؟ چرا جایی که نفع دارد گرانی ها واقعیت و جایی که ضرر است گرانی ها کذب است؟ کشاورزان این خاک و بوم حقی بزرگ بر گردن ما ملت دارند کاش اگر درمانی برای دردشان نیستید دردی هم نباشیم و مستقیم بگویید سایت بسته است و در سال جاری انتظاری برای ثبت نام جدید نداشته باشید.

\r\n

بیشتر بخوانید:

\r\n

وزیر جهاد کشاورزی خبر داد: واردات تراکتور دست دوم برای کنترل قیمت‌

\r\n

رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون وزارت جهاد کشاورزی: تراکتور ۴۴درصد گران شد

\r\n

بهترین تراکتورهای دنیا در کدام شرکت ها تولید می شوند

\r\n

ویدئو آموزشی آشنایی کامل با موتور تراکتور و عیب یابی آن

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *