تراکتور

به گزارش خبرگزاری سایت تراکتور به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، «کامبیز عباسی» افزود: تخصیص یک هزار دستگاه تراکتور در قالب سهمیه ویژه دهه فجر به استان ها  با حمایت های ویژه وزیر جهاد کشاورزی انجام شده است.

\r\n

وی اظهارداشت: از ابتدای سال جاری تعداد ۲۳ هزر و ۵۰۰ هزار دستگاه تراکتور به ناوگان ماشینی کشور اضافه شده که در مقایسه با سال گذشته با رشد ۵۵ درصدی همراه بوده است.

\r\n

به گزارش ایرنا، در دولت یازدهم ردیف اعتباری مستقلی به بخش مکانیزاسیون کشاورزی تعلق گرفت، به طوری که برای پروژه تجهیز و نوسازی ناوگان ماشینی بخش کشاورزی با محور اقتصاد مقاومتی از نیمه دوم سال ۹۲ تاکنون به تدریج هفت خط اعتباری به این بخش اختصاص یافته است.

\r\n

خط نخست اعتباری در سال ۹۲ به ظرفیت هفت هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال، خط دوم به میزان هشت هزار میلیارد ریال در سال ۹۳، خط سوم در سال ۹۴ به میزان ۱۰ هزار میلیارد ریال، خط اعتباری چهارم در سال ۹۵ به مبلغ ۱۲ هزار میلیارد ریال، خط اعتباری پنجم در سال ۹۶ به مبلغ  ۱۵ هزار میلیارد ریال، خط اعتباری ششم در سال ۹۷ به مبلغ ۱۵ هزار میلیارد ریال و خط اعتباری هفتم در سال گذشته به مبلغ یک‌هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال اختصاص یافت.

\r\n

آمارها نشان می‌دهد سالیانه ۲۵ هزار میلیارد ریال تقاضای تسهیلات برای توسعه و نوسازی ماشین‌آلات کشاورزی وجود دارد،  پیش از این ضریب مکانیزاسیون کشاورزی کشور به ۱.۶۵ اسب بخار در هکتار رسیده بود.

\r\n

پی نوشت: در روز 11 بهمن ماه خبر باز شدن سامانه فروش تراکتور به صورت نقدی در سایت درج گردید اما بسیاری از مخاطبین اعلام کردند که جهاد کشاورزی مناطق مورد سکونت آنها این خبر را تکذیب کرده و اعلام  کردند خبر کذب و دروغ بوده است. اما در تاریخ 13 بهمن جناب آقای عباسی از تحویل هزار دستگاه تراکتور به مناسبت دهه فجر پرده برداری کردند.

\r\n

در زیر نامه رسمی یکی از نمایندگی های تراکتورسازی مبنی بر باز شدن سایت تراکتور برای فروش تسهیلاتی برای شما مخاطبین عزیز قرار داده شده است.

\r\n

\"\"

\r\n

 

\r\n

بیشتر بخوانید:

\r\n

زمان باز شدن سامانه ثبت نام تراکتور

\r\n

معرفی گران ترین و قدرتمند ترین تراکتور های جهان به همراه فیلم

\r\n

شناخت کامل تراکتور

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *