تراکتور

به مناسبت دهه مبارک فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اعلام شد به مناسبت این ایام مبارک، پیش فاکتورهای صادره برای فروش تسهیلاتی خط اعتباری مکانیزاسیون کشاورزی مورخ 99/8/15 تا تاریخ 99/11/16 با همان شرایط قبل تمدید می گردد. لازم به ذکر است متقاضیان خرید به نمایندگی مراجعه و نسبت به اخذ پیش فاکتور معتبر مجددا اقدام نمایند. شایان به ذکر است این مدت غیر قابل تمدید بوده و صرفا تمدید پیش فاکتور های آماده واریز اقدام شود و پذیرش افراد جایگزین مقدور نخواهد بود.

\r\n

 

\r\n

\"آخرین

\r\n

آیا سایت تراکتورسازی تبریز باز شد یا این خبر شایعه بوده است؟

\r\n

بر طبق خبر های رسیده به سایت و پیج تراکتور باز شدن سایت در 11 بهمن کاملا صحت داشته است و این موضوع توسط خود آقای عباسی نیز تایید شده است. اما اینکه دلیل تایید نکردن این خبر و تکذیب آن، توسط بسیاری از جهاد کشاورزی های سطح کشور دو دلیل میتواند داشته باشد یکی آنکه به علت محدودیت در تعداد تراکتور های سهمیه ای بعضی از استان ها شامل این واگذاری تراکتور نشده اند یعنی به بعضی از مناطق سطح کشور سهمیه ای برای واگذاری داده نشده و سایت برای این مناطق بسته بوده است. دلیل دوم نیز این میتواند باشد که به علت کم بودن تعداد تراکتورهای این دوره برای سهمیه هر شهرستان مسئولان ترجیح دادند تا خبر را تکذیب کرده تا از شلوغی های احتمالی به علت تقاضای بالای کشاورزان منتظر برای باز شدن سامانه، خود و مجموعه تحت مدیریت خود را دور نگه دارند.

\r\n

مجموعه تراکتور امیدوار هستیم تا علت این تکذیب کردن هرچه هست حقی از کشاورزان ما در هیچ جای این سرزمین ضایع نشده باشد.

\r\n

در زیر نامه رسمی تراکتورسازی کل کشور که برای نمایندگی های رسمی و جهاد کشاورزی های سطح کشور ارسال شده است را درج کرده ایم.

\r\n

\"آخرین

\r\n

آدرس رسمی گروه صنعتی تراکتورسازی تبریز www.itmco.ir میباشد.

\r\n

آدرس رسمی وزارت جهاد کشاورزی کل کشور www.maj.ir میباشد.

\r\n

 

\r\n

بیشتر بخوانید:

\r\n

باز شدن سامانه ثبت نام تراکتور / شرایط و مدارک لازم جهت اخذ تسهیلات تراکتور

\r\n

علت بسته بودن سامانه فروش اقساطی تراکتور

\r\n

معرفی گران ترین و قدرتمند ترین تراکتور های جهان به همراه فیلم

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *